Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA20799985
Autoritate contractantă
Comuna Ribita (CUI 4521397)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI RO14750363)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,83 RON
Valoare atribuită
419,83 RON
Data publicării
09.07.2018 10:56
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,83 RON

din 419,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.