Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale pentru intretinere si reparatii

Număr anunț
DA20798290
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.791,09 RON
Valoare atribuită
10.791,09 RON
Data publicării
09.07.2018 09:39
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.791,09 RON

din 10.791,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.