Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analiza produsului din separatorul de produse petroliere

Număr anunț
DA20780647
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL QUALITY CONTROL SRL (CUI RO16542407)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,80 RON
Valoare atribuită
273,80 RON
Data publicării
05.07.2018 10:23
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,80 RON

din 273,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.