Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de criptare
- Număr anunț
- DA20800997
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
- Furnizor / câștigător
- GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 11:44
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.521 RON
din 2.521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro