Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie aer conditionat

Număr anunț
DA20798727
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
KADATA PREST SRL (CUI RO6683727)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660,25 RON
Valoare atribuită
1.660,25 RON
Data publicării
09.07.2018 10:01
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660,25 RON

din 1.660,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.