Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse si materiale de curatenie SPETA

Număr anunț
DA20798268
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
ALY FLAVY PROD COM SRL (CUI 25845680)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.039,40 RON
Valoare atribuită
4.039,40 RON
Data publicării
09.07.2018 09:38
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.039,40 RON

din 4.039,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.