Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA20797523
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.438 RON
Valoare finală
4.456 RON
Data publicării
09.07.2018 08:54
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.