Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE AUTO

Număr anunț
DA20797416
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
Furnizor / câștigător
AUTO DRIVE CENTER S.R.L. (CUI RO18219110)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,37 RON
Valoare atribuită
802,37 RON
Data publicării
09.07.2018 08:48
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,37 RON

din 802,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.