Ofertă acceptată Cumpărare directă

FARAS METAL , 22 CM ;SLEFUITOR CU EXCENTRIC ;SET FOI ABRAZIVE RTW; SPACLU;PERIE SARMA;PERIE ROTATI

Număr anunț
DA20794684
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
CONCEPT CREATIV CONSTRUCT SRL (CUI RO26782962)
Cod CPV
39224350-6 · Farase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,18 RON
Valoare atribuită
692,18 RON
Data publicării
06.07.2018 13:10
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,18 RON

din 692,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.