Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acoperitoare de podea rigide

Număr anunț
DA20762850
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI (CUI 25306243)
Furnizor / câștigător
CONAN STRONG S.R.L. (CUI 17484550)
Cod CPV
44112210-3 · Acoperitoare de podea rigide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,08 RON
Valoare finală
126,08 RON
Data publicării
03.07.2018 12:23
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.