Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Heliu 6.0 min.: 99,9999% 50 L / 200 bar / 9.1 m3 (Butelie in regim de chirie)
- Număr anunț
- DA20802324
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692 RON
- Valoare atribuită
- 1.692 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 12:51
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.692 RON
din 1.692 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro