Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de arhivare pentru un numar de 1332 dosare
- Număr anunț
- DA20993008
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
- Furnizor / câștigător
- GOLDEN BUSSINES ARHIVA SRL (CUI RO30516870)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.990 RON
- Valoare atribuită
- 9.990 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 14:35
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.990 RON
din 9.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro