Ofertă refuzată Cumpărare directă

SF - Creșă și dotări conexe

Număr anunț
DA20772566
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
TUMAX SRL (CUI RO1111180)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.620 RON
Valoare finală
20.620 RON
Data publicării
04.07.2018 11:56
Data finalizării
09.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.