Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PATRATA 30X30X3 58922.05.07

Număr anunț
DA20801931
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017,80 RON
Valoare atribuită
2.017,80 RON
Data publicării
09.07.2018 12:33
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017,80 RON

din 2.017,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.