Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU AMBREIAJ RENAULT TRUCKS D12,FILTRU ULEI+MOTORINA+AER+AER

Număr anunț
DA20799134
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI RO35046361)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778,14 RON
Valoare atribuită
1.778,14 RON
Data publicării
09.07.2018 10:20
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.778,14 RON

din 1.778,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.