Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE CATERING PENTRU ZILELE COMUNEI GĂLĂUTAS EDITIA XIX 2018

Număr anunț
DA20982474
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
PLATON ALEXANDRINA (CUI RO31413996)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.128 RON
Valoare atribuită
4.128 RON
Data publicării
07.08.2018 14:10
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.128 RON

din 4.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.