Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,3% sub estimat

COLIER METALIC CU SURUB SI DIBLU CU PRINDERE IN 2 SURUBURI PT FIXAREA TEVILOR METALICE 2 1/2'

Număr anunț
DA20788270
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,60 RON
Valoare atribuită
493,20 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
05.07.2018 18:17
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,20 RON

din 543,60 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 50,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.