Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TNP-42 TNP42 CARTUS TONER BLACK (20000 PAG) ORIGINAL KONICA MINOLTA BIZHUB 4020
- Număr anunț
- DA20798226
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535 RON
- Valoare atribuită
- 535 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 09:36
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
535 RON
din 535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro