Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner compatibil HP CF283A (ATH-83N) Cod RTC AJ816700
- Număr anunț
- DA20770886
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381,85 RON
- Valoare atribuită
- 381,85 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:42
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
381,85 RON
din 381,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro