Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari suplimentare imprejmuire
- Număr anunț
- DA20794154
- Autoritate contractantă
- LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
- Furnizor / câștigător
- COPRICON-PRICOP SRL (CUI 4079024)
- Cod CPV
- 44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.831,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.831,25 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:43
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.831,25 RON
din 2.831,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro