Ofertă refuzată Cumpărare directă

BETADINE SOL CUTANATA 100MG/ML 1000ML

Număr anunț
DA20781132
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare finală
1.320 RON
Data publicării
05.07.2018 10:44
Data finalizării
09.07.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.