Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTORIZATIE ISCIR CENTRALE TERMICE CU PUTERI 24 KW-30KW

Număr anunț
DA20797919
Autoritate contractantă
GPP O lume minunata-Curtea de Arges (CUI 29385320)
Furnizor / câștigător
INALDA SRL (CUI RO8623438)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
09.07.2018 09:19
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.