Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE INSTALATII ELECTRICE

Număr anunț
DA20797310
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
PSM ENERGO CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 17382274)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.400 RON
Valoare atribuită
32.400 RON
Data publicării
09.07.2018 08:39
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.400 RON

din 32.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.