Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO 1019991

Număr anunț
DA20791907
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.926,76 RON
Valoare finală
5.926,76 RON
Data publicării
06.07.2018 10:53
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.