Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA20995645
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- TEAM CLEAN LUX S.R.L. (CUI 38492652)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.980 RON
- Valoare atribuită
- 20.700 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 09:07
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.700 RON
din 19.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro