Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE PALETI IGIENICI DIN PLASTIC, CF ADV:1022185-04.07.2018

Număr anunț
DA20800852
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.025 RON
Valoare atribuită
2.025 RON
Data publicării
09.07.2018 11:37
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.025 RON

din 2.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.