Ofertă refuzată Cumpărare directă

combina frigorifica 302 l, Alb si frigider cu 2 usi, 240l Alb

Număr anunț
DA20772928
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare finală
2.980 RON
Data publicării
04.07.2018 12:13
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.