Atribuită Cumpărare directă

Bilet de avion Cluj Napoca - Bucuresti-Cluj Napoca_19.01.2026/22.01.2026

Număr anunț
DA39669924
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Data publicării
19.01.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.