Număr anunț
DA20789953
Autoritate contractantă
COMUNA BOTOROAGA (PRIMARIA BOTOROAGA) (CUI 6691916)
Furnizor / câștigător
ACNPIESEUTILAJE (CUI RO33366670)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041 RON
Valoare atribuită
1.041 RON
Data publicării
06.07.2018 09:25
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041 RON

din 1.041 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.