Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan rotopercutor Einhell TH-RH 1600, 1600W, 800 RPM, 4 J

Număr anunț
DA20802963
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,13 RON
Valoare atribuită
357,13 RON
Data publicării
09.07.2018 13:19
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,13 RON

din 357,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.