Ofertă acceptată Cumpărare directă

LADA FRIGORIFICA CU CAPAC, 358 L

Număr anunț
DA21002511
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.270,46 RON
Valoare atribuită
3.270,46 RON
Data publicării
09.08.2018 15:30
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.270,46 RON

din 3.270,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.