Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator documente Fellowes 60CS, 10 coli Cod RTC FW000403
- Număr anunț
- DA21002452
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.497,36 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 15:26
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.497,36 RON
din 1.497,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro