Ofertă acceptată Cumpărare directă

platband inox 30x8 mm

Număr anunț
DA21000016
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14620000-3 · Aliaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,10 RON
Valoare atribuită
606,10 RON
Data publicării
09.08.2018 13:09
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,10 RON

din 606,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.