Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE ATRAUMATICE SENSO 03x25 MM-100 BUC/CUT

Număr anunț
DA20995250
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,62 RON
Valoare atribuită
121,62 RON
Data publicării
09.08.2018 08:39
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,62 RON

din 121,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.