Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie instalatie solara incalzire apa menajera
- Număr anunț
- DA20803889
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- AB PLUS INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO24543454)
- Cod CPV
- 50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 13:59
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro