Ofertă refuzată Cumpărare directă

BALAST CU TANSPORT INCLUS, ZONA VOLUNTARI

Număr anunț
DA20975785
Autoritate contractantă
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
Furnizor / câștigător
CRIG COMPANY SRL (CUI 24380853)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.360 RON
Valoare finală
2.360 RON
Data publicării
06.08.2018 16:09
Data finalizării
10.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.