Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPN6507A BEC LED E27/12W/220V/2700K A60
- Număr anunț
- DA21008615
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,10 RON
- Valoare atribuită
- 99,10 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 13:11
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99,10 RON
din 99,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro