Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABINA TOALETA VIDANJABILA MART

Număr anunț
DA21008402
Autoritate contractantă
Comuna Cordun (CUI 2613680)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.832,77 RON
Valoare atribuită
2.832,77 RON
Data publicării
10.08.2018 12:59
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.832,77 RON

din 2.832,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.