Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare a Satului Pescaresc Traditional

Număr anunț
DA21004602
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
Cod CPV
66515100-4 · Servicii de asigurare impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.903,97 RON
Valoare atribuită
5.903,97 RON
Data publicării
10.08.2018 09:23
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.903,97 RON

din 5.903,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.