Ofertă acceptată Cumpărare directă

STORURI DE INTERIOR (P[T. BIROU INTERNARI)

Număr anunț
DA21003801
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
VERTICAL DECOR SRL (CUI 17410560)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,95 RON
Valoare atribuită
578,95 RON
Data publicării
10.08.2018 08:26
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,95 RON

din 578,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.