Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA TAIAT VERDEATA+5 DISCURI:E2,E10,D10,H10,Z4
- Număr anunț
- DA21002633
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 42215100-7 · Masini de taiat alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.728,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.728,32 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 15:38
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.728,32 RON
din 3.728,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro