Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie Observator Astronomic Berthelot

Număr anunț
DA21002508
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
Furnizor / câștigător
BUDULAN GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25444696)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.410 RON
Valoare atribuită
2.410 RON
Data publicării
09.08.2018 15:30
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.410 RON

din 2.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.