Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pate - cutie cu cheita

Număr anunț
DA21001667
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465 RON
Valoare atribuită
465 RON
Data publicării
09.08.2018 14:41
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 18:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465 RON

din 465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.