Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou led incastrat 60x60 CM 45W

Număr anunț
DA21000627
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02036 (CUI 14783824)
Furnizor / câștigător
GECA S.A. (CUI RO8620784)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.320 RON
Valoare atribuită
5.320 RON
Data publicării
09.08.2018 13:47
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.320 RON

din 5.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.