Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA REFULARE TIP C CU ROBINET 51766.14.06
- Număr anunț
- DA20801192
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 11:53
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920 RON
din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro