Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa Corsair CX450, 80+ Bronze, 450W [ CP-9020120 ]

Număr anunț
DA20998933
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,04 RON
Valoare atribuită
723,04 RON
Data publicării
09.08.2018 11:58
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,04 RON

din 723,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.