Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de gestionare si de asistenta privind reteaua de date CERONAV

Număr anunț
DA20996823
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
TETHYS ENERGY SYSTEMS SRL (CUI 27807607)
Cod CPV
72315000-6 · Servicii de gestionare si de asistenta privind retelele de informatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.952 RON
Valoare atribuită
53.952 RON
Data publicării
09.08.2018 10:11
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.952 RON

din 53.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.