Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nikon AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR

Număr anunț
DA20794633
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200,84 RON
Valoare atribuită
4.200,84 RON
Data publicării
06.07.2018 13:07
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
09.07.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200,84 RON

din 4.200,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.