Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru aer H 545 RX,Lant PT 5S,Tub VASELINA(250 gr),ROLA FIR TRIMMY OREGON 3Mm,Curea RIDER 17,Curea

Număr anunț
DA21005838
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
CELTA ART SRL (CUI RO17771115)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.789,87 RON
Valoare atribuită
9.789,87 RON
Data publicării
10.08.2018 10:37
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.789,87 RON

din 9.789,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.