Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ATOMIZOR KASEI 3WF-14B, COMBINEZON TYVEK CLASIC EC35 MAR L, XL, XXL
- Număr anunț
- DA21002774
- Autoritate contractantă
- COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,65 RON
- Valoare atribuită
- 798,65 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 15:48
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,65 RON
din 798,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro